hosting: Hunet
r32
  cikkekfotók        
hírek   2008. október 2. csütörtök   13:27
nincsen hozzászólás

szerző: Pjotr
Biohazard - végleges helyszín


  A hardcore-történelem egy igen jelentős fejezetét alkotó new york-i csapat idén harmadszor jár Magyarországon méghozzá az eredeti felállásban. Miután 1992-ben kijött az Urban Discipline c. lemez - amely világszerte ismerttét tette a csapatot és több mint egymillió példány fogyott belőle -, egyértelművé vált, hogy ez a sajátos metal/hardcore/hip-hop egyveleg biztos út a siker felé. A csapat utolsó lemeze a Means to an End (2005) volt, melyet az első felvételek megsemmisülése miatt újra teljes egészében rögzíteni kellett, még inkább megrontotta a tagok közötti, akkoriban már egyáltalán nem felhőtlen viszonyt, s azóta nem is adtak ki új anyagot. Ez év januárjában mégis úgy határoztak, hogy az idén 20. születésnapját ünneplő csapat az eredeti felállásban indul turnézni, s ennek keretében nézheti meg őket a hazai közönség is november 20.-án a Diesel-ben (volt E-Club). Hamarosan kiderül, hogy ki lép fel a legendás csapat előtt.



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 kapcsolódó linkek: 

Biohazard

Biohazard myspace

 a rovat legfrissebb cikkei: 
Átlátszó víz legyen - Cseh Tamás emlékest
Itt a Phil X & The Drills új albuma, a POW! Right in the Kisser
Genus Ordinis Dei / Ambre Vourvahis - Mitológia és metal találkozása az Eternal Cycle-ban
A Nova Twins új kislemezzel és Lenny Kravitz oldalán indul európai turnéra
80 éves lenne Bob Marley, a reggae királya
Forever punk! Aplhaville feldolgozás magyar szöveggel: elhunyt zenésztársai emlékére készített egy utolsó felvételt a Panksapka.
Megérkezett a Windwaker új videója, az Arcane
A Solance a világ legdepressziósabb napja, a Blue Monday ellen foglal állást
Papa Roach: Európát is bedarálja, indul a Rise of the Roach turné!
Queens of the Stone Age visszatér Budapestre: A The End Is Nero Tour a Budapest Parkba!
Magyar-amerikai elmélkedős zene a Valami Lesz – Something Will Be
”Nehéz játék az élet, de fullos a grafikája.” - Új videoklip a Road-tól
 kiemelt 
Night Flight Orchestra: februárban a Dürerben landol az éjszakai diszkójárat
  
Végre újra Budapesten lép fel a The Night Flight Orchestra! A kemény metal bandák, így a Soilwork és az Arch Enemy zenészei által alapított csapat hihetetlenül meggyőző módon képes megidézni ´80-as évek AOR zenekarainak világát, úgyhogy február 13-án igazi retro hangulat, diszkógömbök és kozmikus dallamok várnak minket a Dürer Kertben

Február 5-én a Gólyában Punk és Hardcore őrület
Pörgős rock-diszkót hoz Budapestre a Royal Republic
AOR őrület: februárban visszatér Budapestre a Hardline!
Turmion Kätilöt, King Satan: finn industrial metal est az Analogban
 friss hozzászólások 

Blind Myself, 27, Isis (1)
Nulladik Változat az Almássy klubban (1)
Wolfheart, Before The Dawn, Hinayana (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 magyar atom    dirty dogs    warwick    szerk alatt!!!!    dolhai attila    exférj újratölve    crazy town    deadstar assembly    sötét zsaruk    project x     született feleségek    koszorúslányok    jason rouse    ray davies    celtachor    john frusciante    baobinga    yzzo    kiscsillag    exploited    jason biggs    gyilkos természet    saoirse ronan    boston manor    kool and the gang  

r50
Copyright 2000-2025 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!