hosting: Hunet
r38
  cikkekfotók        
hírek   2015. április 22. szerda   22:19
nincsen hozzászólás

szerző: Fido
OBEY THE BRAVE (CAN), MALEVOLENCE (UK), NAPOLEON (UK), KUBLAI KHAN (USA) - holnap este a KVLTban


  Mint megszokhattuk a KVLTban tucatjával fordulnak meg, jobbnál- jobb, underground színtér zenekarok. Holnap este, azaz április 23-án, este 7 órától stílusosan fogalmazva négy különböző HC csapat adja át egymásnak a színpadot.
  
  Az est felvezetéséről az államokbeli KUBLAI KHAN gondoskodik, akik méltán viselik a Dzsingisz kán unokája nevét. A csapat produkciója kellően agresszív és intenzív lesz, hisz 2009-es alakulásuk óta nem sokat tököltek, maradtak a jók kitaposott metalcore műfaj határain belül. A négytagú csapat (Nolan Ashley – gitár,ének; Matt Honeycutt – ének; Eric English – Basszus; és Isaac Lamb – dob) fellépése garantáltan maradandó lesz.
  
  
  
  A második csapat, a szintén brit, NAPOLEON. Ők Exeter városából jönnek, hogy elkápráztassák az itthoni publikumot. A négytagú dallamos hardcore-t játszó csapat, 2010 decemberében alakult és 2011-ben már egy hétszámos anyaggal a Cinderellaval, és 2012 májusában a What We See-vel lepték meg a rajongóikat. A csapatra nagy hatást gyakoroltak a Counterparts, a Hundredth valamint az Architects, talán nem véletlenül.
  Jelen felállás szerint: Wes Thompson – ének; Sam Osborn – gitár; David Yendall – basszus; James Mendoza – dob
  
  
  
  A harmadik, a MALEVOLENCE a melodikus death metal/hardcore színtér brit képviselője lesz, akik mondhatni semmiben sem lógnak ki az este fellépői közül. Talán csak annyiban, hogy „tanítóik”: Pantera, Biohazard, Hatebreed, Life Of Agony, Lamb Of God anyagait tanulmányozták behatóbban. A csapat már járt nálunk, legutóbb, 2013. október 9.-én, a Dürer kertben, a NO SECOND CHANCE, a THE LAST CHARGE; és a HEAVY EYES társaságában. Fellépésük biztosan nem marad nyomok nélkül.
  
  
  
  Végezetül az est főzenekara, a 2011-ben alakult hardcore/punk csapat, a kanadai OBEY THE BRAVE fogja zárni ezt az estét. A legendás alapító ötös (Alex Erian (ex-Despised Icon)- ének, John Campbell (ex-Blind Witness)- gitár, Steve Morotti – dob; Miguel Lepage (ex-Blind Witness)- basszus, Greg Wood - gitár és), tavaly gyors lejáratú tagcseréken ment keresztül. Miguelt Cory Wilson – basszus; Greget Terrence McAuley – gitáros váltotta.
  A csapat debütálásától számítva egy EP-t, Ups and Downs (Good Fight Music); valamint két CDt jelentett meg a nagynevű Epitaph Records és gondozásában: 2012: Young Blood és 2014: Salvation
  
  
  
  Egy biztos, hogy ez az este nem ministráns fiuknak való, de nincs kizárva, hogy tévedek….
  
  A Phoenix Music Hungary és a KVLT BP bemutatja:
  2015. április 23. Budapest @ KVLT, 19:00
  Obey The Brave (CAN)
  MALEVOLENCE (UK)
  Napoleon (UK)
  Kublai Khan (USA)
  
  Kapunyitás: 19:00
  Jegyárak: 3.900 Ft (elővételben) / 4.900 Ft (helyszínen)
  Jegyelővétel: CDPince, Tixa



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 programajánló: 
2025. március 18.
Tycho új lemezével tér vissza Budapestre (Dürer Kert - Budapest)
2025. március 20.
Szent Patrik nap a Fonóban a Bran együttessel - Madárerdő lemezbemutató koncert és ír táncház
2025. március 22.
Elő a kedvenc Elefánt-trekkekkel: döntsd el Te, mit játsszon a zenekar!
 a rovat legfrissebb cikkei: 
Szent Patrik nap a Fonóban a Bran együttessel - Madárerdő lemezbemutató koncert és ír táncház
Együtt lép fel a Machine Head és a Fear Factory
“A Pál utcai fiúk előadás nem érhet véget a tapsrendnél“ - Újra a Budapest Park színpadán A GRUND - vígszínházi fiúzenekar
Koncertfilm Hans Zimmerrel és barátaival márciusban a mozikban!
Az Earl of Hell debütáló albuma április 25-én érkezik
A Snakemother 2023-as debütáló albuma újra kiadásra kerül
Az In the Dawn of November lett a Goya zenekar legkomplexebb korongja
Megérkezett a Black Honey Cult nevű dark-psych, post-punk banda új videója
 kiemelt 
Disturbed, Megadeth a Budapest Arénában
  
A Disturbed idén ünnepli korszakalkotó debütáló lemeze, a The Sickness 25

Rivers Of Nihil, Cynic: agyalós death metal este a Dürer Kertben
Machine Head + Fear Factory a Barba Negra-ban
Billy Idol, az örök lázadó a Budapest Parkban – új album és legendás slágerek egy estén!
Tom Jones – A zene időtlen ikonja
 friss hozzászólások 

Pantera, Power Trip, Child Bite (2)
Blind Myself, 27, Isis (1)
Nulladik Változat az Almássy klubban (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 michael bay    tatu 18    szenteleki gábor    rock    müller péter sziámi    southern comfort    over the rainbow    oneheadedman    marigold hotel    mortal sin    mark wahlberg    satyr    tommy lee jones    arcturus    abhorrence    krinolin    bedlam    trick or treat    shining    depresszió    fezen    shia laboeuf    vortex    csík    amanda seyfried  

r50
Copyright 2000-2025 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!