hosting: Hunet
r32
  cikkekfotók        
előzetes [koncert]  2024. szeptember 1. vasárnap   16:14
nincsen hozzászólás

szerző: Concerto
Parkway Drive koncert 2025-ben Budapesten!
2025. november 8., szombat 17 óra Budapest - MVM Dome



  A 20 éves ausztrál csapat a Thy Art Is Murder és az Amity Affliction társaságában érkezik az MVM Dome-ba
  
  2025-ben ismét útra kel a Parkway Drive: Ausztrália metalcore hősei fennállásuk 20. évfordulóját ünneplik egy hozzájuk méltó módon nagyszabású turnéval. Budapesten november 8-án lépnek fel jövőre.

  
  
  
  A turné Európa nagyobb arénáit érinti, Budapesten az MVM Dome-ban játszanak. A Parkway Drive híres a legendásan őrült, energikus és látványos színpadi produkcióiról, most persze az eddigieket is megpróbálják majd felülmúlni… Budapesten ez annyiban biztos sikerül, hogy a 2017-es szabadtéri koncertjük után most végre aréna-körülmények között láthatjuk őket. A bemelegítésről az idehaza már komoly hírnévvel rendelkező deathcore brigád, a Thy Art Is Murder, és egy harmadik ausztrál csapat, a post-hardcore dalokat szállító The Amity Afliction gondoskodik.
  
  
  
  A jövő november 8-ai koncertre pénteken 11-kor érkeznek meg a jegyek, de a Concerto Music early bird hírlevelesei már szerdán lecsaphatnak az álló- és kiemelt ülőhelyekre, VIP csomagokra.
  
  A CONCERTO Music
  
bemutatja: Parkway Drive 20 Year Anniversary European Tour 2025
  2025. november 8., szombat 17 óra
  Budapest, MVM Dome
  
  Parkway Drive, Thy Art Is Murder, The Amity Affliction koncertek
  
  Belépő:
  Ülőhelyek 21.900 – 29.900 Ft
  Állóhelyek 29.900 Ft.
  VIP Lounge: 69.900 Ft
  
  A jegyértékesítés a nagyközönségnek október 18-án 11 órakor, a Concerto Music early bird hírleveleseinek
  október 16-án 11 órakor indul.



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 programajánló: 
2025. február 13.
Night Flight Orchestra: februárban a Dürerben landol az éjszakai diszkójárat (Dürer Kert - Budapest)
2025. február 14.
A legendás Pál Utcai Fiúk zenekar side projectjével indul az Alterplacc Valentin-napi különkiadás!
2025. február 16.
Hardcore invázió: SIDESTEP (SWE) és brutális társai SIDESTEP (SWE), EXTERMINATING ANGEL, NEVEN, DOGS ON CHAIN a RIFF-ben!
 a rovat legfrissebb cikkei: 
Vanden Plas koncert Budapesten - 25 év után tér vissza fővárosunkba a német prog metal csapat
Megérkezett a Fishing on Orfű teljes zenei programja
Hardcore invázió: SIDESTEP (SWE) és brutális társai SIDESTEP (SWE), EXTERMINATING ANGEL, NEVEN, DOGS ON CHAIN a RIFF-ben!
Josh Smith Koncert Budapesten
Artur Menezes az Analogban
Indie ünnep Readingből: Only The Poets az A38-on
Born of Osiris, Ingested, Entheos és The Voynich Code – A progresszív és extrém metal nagyágyúi a Dürer Kertben!
Distant + Enterprise Earth: dupla deathcore lemezbemutató februárban
 kiemelt 
Vanden Plas koncert Budapesten - 25 év után tér vissza fővárosunkba a német prog metal csapat
  
A dallamos progresszív metálzenék kedvelőinek nagy örömére, hosszú idő után újra Budapesten üdvözölhetjük a német Vanden Plas együttest

Hardcore invázió: SIDESTEP (SWE) és brutális társai SIDESTEP (SWE), EXTERMINATING ANGEL, NEVEN, DOGS ON CHAIN a RIFF-ben!
Josh Smith Koncert Budapesten
Indie ünnep Readingből: Only The Poets az A38-on
Born of Osiris, Ingested, Entheos és The Voynich Code – A progresszív és extrém metal nagyágyúi a Dürer Kertben!
 friss hozzászólások 

Pantera, Power Trip, Child Bite (2)
Blind Myself, 27, Isis (1)
Nulladik Változat az Almássy klubban (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 satöbbi    verge     amorphis    zach galifianakis    vasárnapi gyerekek    how do you know    asian dub foundation    neurosis    carach angren    caliban    safe house    saint germain    powerwolf    ugly kid joe    demoscene    hypocrisy    cimbaliband    kopaszkutya    exploited    adam darski    atreyu    aws    will ferrell    iron maiden    killchain  

r41
Copyright 2000-2025 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!