hosting: Hunet
r40
  cikkekfotók        
előzetes [koncert]  2023. szeptember 25. hétfő   21:42
nincsen hozzászólás

szerző: Concerto
Meshuggah + Avatar + The Halo Effect Budapesten
2024. március 7., csütörtök 16:30 Budapest, Barba Negra



  Március 7-én végre Budapesten is bemutatja legutóbbi lemezét a Meshuggah. A svéd extreme metal csapat itt kezdi a turnéját, ami egy véletlen egybeesésnek köszönhetően még különlegesebb lesz, hiszen összevonják az Avatar koncertjével, így egy belépőjeggyel két színpadon láthatjuk majd a két turné összes zenekarát a Barba Negrában.
  
  Monumentális turnéra készül a Meshuggah: tavasszal végre azok az országok is sorra kerülnek a kontinensen, amelyek kimaradtak az előző lemezbemutató koncertsorozatból.
  
  A Meshuggah nálunk is komoly ismertséget szerzett innovatív, progresszív, nyughatatlan és végtelenül kreatív hozzáállásával, és a metal zene egyik megújító zenekarának számít, immár 30 éve. A svédek kilencedik lemeze, a 2022-es Immutable is ezen a különleges úton ment tovább, egyszerre ellenálhatatlan és rendkívül felkavaró hangzású dalokat kínálva.
  
  
  
  A csapat különleges húzásairól és legendás fellépéseiről ismert, és a meglepő fordulat most sem marad el. Az európai turné egészén a The Halo Effect és a Mantar kíséri el őket, a budapesti turnényitásra azonban egy különleges vendéget is várunk: ez lesz az egyetlen helyszín, ahol az Avatarral közösen lépnek fel!
  
  Az Avatar önálló turnéja már januárban indul, de a magyar fővárosba csak tavasszal érkeznek, méghozzá éppen március 7-én. Ez adta az ötletet, hogy a hazai fellépést szervező Concerto Music egy két színpados, dupla headlineres svéd metal ünneppé turbózza fel az estét.
  
  A heavy metal és rock ‘n roll elemeket komor és zabolátlan energiákkal ötvöző Avatar ezúttal a The Great Metal Circus lemezt mutatja majd be. Az első kislemez, a Dirt I’m Buried In a csapat első olyan nótája, amelyik az amerikai Billboard mainstream rock listájának első helyéig menetelt:
  
  
  
  A Barba Negrában március 7-én tehát két műsort láthatunk egy belépőjeggyel, ami – az Avatar még be nem jelentett előzenekaraival együtt – több mint 5 koncertet jelent, késő délutáni kapunyitást követően. A kedvezményes árú elővételes jegyek értékesítése szeptember 29-én, 11 órakor indul.
  
  A Concerto Music bemutatja:
  2024. március 7., csütörtök 16:30
  Budapest, Barba Negra
  Meshuggah, Avatar, The Halo Effect, Mantar koncertek + supports
  
  Belépő:
  Limitált számú, kedvezményes elővételes jegyek 11.900 és 13.900 Ft
  Normál elővételben és a koncert napján 15.900 Ft
  Balkonjegyek: 17.900 Ft
  
  Jegyek kaphatók a jegy.rock1.hu oldalon.



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 programajánló: 
2025. április 18.
A To Defy Collective és a Reaction fanzine bemutatja: Reach Ad (Slo), Cold Brick, Retorsion és az Erased
2025. április 20.
Swallow The Sun: finn metal hármas élén érkeznek áprilisban
2025. április 29.
Indie ünnep Readingből: Only The Poets az A38-on (A38 Hajó - Budapest)
 a rovat legfrissebb cikkei: 
Várd a május: Nulladik Változat dübörög a Gödörben!
Colosseum: májusban ismét Budapesten a lassan 60 éves rockzenekar
Fesztivállá nőtte ki magát a Depeche Mode buli
Jean-Michel Jarre kilenc év után tér vissza Budapestre egy látványos elektronikus utazással
Őrült feldolgozásbuli a Dürerben – jön a Me First and the Gimme Gimmes!
The Subways (UK) - For Eternity Tour 2025
Júliusban Budapesten koncertezik Jennifer Lopez - Up All Night – Live in 2025
Rockland Fest Békéscsabán – hat zenekar, egy este a Csabagyöngyében
 kiemelt 
Colosseum: májusban ismét Budapesten a lassan 60 éves rockzenekar
  
2022 óta ismét turnézik a Colosseum

Jean-Michel Jarre kilenc év után tér vissza Budapestre egy látványos elektronikus utazással
Őrült feldolgozásbuli a Dürerben – jön a Me First and the Gimme Gimmes!
The Subways (UK) - For Eternity Tour 2025
Júliusban Budapesten koncertezik Jennifer Lopez - Up All Night – Live in 2025
 friss hozzászólások 

Pantera, Power Trip, Child Bite (2)
Blind Myself, 27, Isis (1)
Nulladik Változat az Almássy klubban (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 tűzkerék    daedelus (usa) live    job for a cowboy    those whom the gods detest    avatar    wave goodbye    chris pontius    für anikó    sollen    a vadon törvényei    wave goodbye    ryan dunn    virus    tolcsvay lászló    shia laboeuf    belmondo    de-phazz    grain    killfest    lugosi lászló    mózes réka    könyvtár    harlott    dörner györgy    parov stelar  

r47
Copyright 2000-2025 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!