hosting: Hunet
r34
  cikkekfotók        
hírek   2025. február 7. péntek   06:36
nincsen hozzászólás

szerző: Pjotr
Elő a kedvenc Elefánt-trekkekkel: döntsd el Te, mit játsszon a zenekar!
2025. március 21-22. Akvárium Klub

  Az Elefánt zenekart utoljára tavaly szeptemberben csíphettük el önálló nagykoncerten Budapesten, az évet pedig a Budapest Park Winterfest headlinereként zárták az MVM Dome-ban.
  
  A csapat tavaly tavasszal jelentette meg SEMMI című nagylemezét, amit a szakmai sajtó a év legfontosabb megjelenései közt emleget. Az anyagot először a Budapest Parkban, majd az összes fontosabb fesztiválon és rendre teltházas vidéki klubkoncerteken is bemutatták. Egy szusszanásnyi pihenő után március 21-én és 22-én egy különleges dupla-koncerttel készülnek az Akvárium Klubba. A TI+MI fantázianévre hallgató két estén két különböző műsorral várják a közönséget - és ebbe most nekünk is van beleszólásunk!
  
  Képzeld el, hogy egy teljes koncertet a te kedvenc dalaidra építenek! Ez most tényleg valósággá válik - az Elefánt ezúttal a döntést a rajongói kezébe adja, akik a közösségi médián keresztül március 1-ig szavazhatnak arról, melyik Elefánt-slágert szeretnék hallani március 21-én az Akváriumban. Nem csalás, nem ámítás: a srácok a setlistet tényleg a beérkezett voksok alapján állítják össze! Ezen az estén tehát bármi előfordulhat, a legnagyobb klasszikusoktól kezdve igazi meglepetéseken át egészen a ritkán vagy akár sohasem játszott Elefánt-dalokig. És itt még nincs vége: március 22-én aztán fordul a kocka, a második estén ugyanis a srácok a személyes kedvenceiket hozzák el, olyan dalokat, amik igazán közel állnak hozzájuk. Ezzel még inkább megnyitják előttünk az alkotói világukat, vagy ahogy ők fogalmaznak: “A második nap olyan lesz, mint amilyenek Mi vagyunk abban az adott pillanatban, vagy épp leszünk. A többit helyben megdumáljuk.”
  Március 21-én az estét a hazai alternatív popszíntér egyik üde színfoltja, Cserihanna nyitja - színházi világban is jártas énekes-dalszerző dalaiban a fiatal felnőttkor témáit és problémáit boncolgatja, sok-sok öniróniával. Tavaly megjelent Hirtelen mélyül című lemezével nem csak a közönséget, de a kritikusokat is megnyerte magának. Március 22-én pedig az NKA Hangfoglaló Program támogatásával a szintén a magyar alter gyökereihez visszanyúló Cataflamingo melegíti elő a terepet. 2023-ban adták ki első nagylemezüket Ajtónak támaszkodni címmel, amit a Telex az év legjobb rock lemezének választott.
  
  Elefánt - TI+MI jegyek:



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 programajánló: 
2025. július 19.
Queens of the Stone Age visszatér Budapestre: A The End Is Nero Tour a Budapest Parkba!
2025. július 20.
Júliusban Budapesten koncertezik Jennifer Lopez - Up All Night – Live in 2025
2025. július 24.
Machine Head + Fear Factory a Barba Negra-ban
 a rovat legfrissebb cikkei: 
Minden részlet világszintű minőségben, így fogadja Budapest Jennifer Lopezt
Európai zenészek közösen kampányolnak az AI-rendelet betartatásáért
Majka és Beton.Hofi hangolja rá az egyetemistákat az évkezdésre
Egy iskolatáskányi remény - Csapj le a sztárok relikviáira és segíts!
Folk metal és középkori világzene egy estén - Dalriada és Bordó Sárkány a Barba Negrában
Szeptemberben jön John Maus új lemeze, melyet nálunk is bemutat
Fiatal jazz-zenészek főszerepben – megkezdődött a jelentkezés a 2026-os Jazz Showcase-re
Nyers érzelmek és időtlen jazz: megérkezett Niia új dala, az Angel Eyes
 kiemelt 
THE NECKS – Improvizáció határok nélkül Ausztráliából
  
Chris Abrahams (zongora, Hammond-orgona), Tony Buck (dob, ütőhangszerek, elektromos gitár) és Lloyd Swanton (basszusgitár, nagybőgő) több mint harminc éve formálják a kortárs improvizatív zene határait

TERROR (US) - ONLY THE HARD TOUR 2025
Lorna Shore: jövőre arénaturnén, a Whitechapellel jönnek Budapestre!
Jamaicából is érkeznek fellépők a LB27 Reggae Campre
Teljes a B MY LAKE programja - A Velencei-tó partján várják az elektronikus zene rajongóit
 friss hozzászólások 

FAB-Springfest - 26. Virágzás Napjai (1)
Pantera, Power Trip, Child Bite (2)
Blind Myself, 27, Isis (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 metrosection    frames    devil sold his soul    joe lynn turner    dharma    the hellacopters    spirit blue    nemjuci    the flaming lips    billy bob thornton    the new black    death to all    bibliotheque pascal    rooney mara    fran palermo    dax flame    lúdbőr    revamp    from afar    riversofnihil    jonny greenwood    szakcsi    diablo blvd    cliteater    neck sprain  

r50
Copyright 2000-2025 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!