hosting: Hunet
Dongatto2
  cikkekfotók        
hírek   2026. január 29. csütörtök   08:05
nincsen hozzászólás

szerző: Ödömér
A „Wake Up Calling” a bizonyíték, hogy a Roach‑éra még mindig tele van élettel


  Papa Roach tovább pörgeti a „Rise of the Roach” korszakot, és ledobták a vadonatúj kislemezüket, a „Wake Up Calling” ot — egy olyan érzelmes, nagyívű rockballadát, ami simán befér a „Scars” és a „Leave A Light On” mellé a banda legsebezhetőbb pillanatai közé. A dal egyszerre hozza a klasszikus Papa Roach feszültséget és azt a meztelen érzelmi őszinteséget, amitől a rajongók húsz éve nem tudnak elszakadni.
  
  A számot múlt héten meglepetés fellépésen mutatták be Nashville-ben, a legendás Whiskey Jam színpadán, ahol a zenészek és iparági arcok konkrétan tátott szájjal nézték, ahogy a banda egy új korszak kapuját rúgja be. A produceri munkát Colin Brittain végezte (Linkin Park, All Time Low, ADTR), és ez hallatszik is: a dal tele van feszültséggel, önvizsgálattal és azzal a „jó, akkor most tényleg szembe kell nézni magammal” energiával.
  
  Jacoby Shaddix így foglalta össze: „A ‘Wake Up Calling’ arról szól, amikor ott állsz a szakadék szélén, valaki visszaránt, és te végül a szeretetet választod az önpusztítás helyett. Ez az egyik legnyersebb, legérzelmesebb dal, amit ebben az új korszakban írtunk.”
  
  A single egy lírikus videóval érkezett, és szépen illeszkedik a banda 2025 ös sikerszériájába, ahol olyan dalok taroltak, mint az Even If It Kills Me vagy a BRAINDEAD Toby Morse szal. A Papa Roach tavaly több mint egymillió embert mozgatott meg élőben — nem véletlen, hogy a Rise of the Roach” már nem csak szlogen, hanem konkrét jövőkép.
  
  2025 ráadásul az INFEST 25. évfordulója, és a banda továbbra is hangosan, nyíltan beszél a mentális egészségről — a „Last Resort” óta ez a DNS ük része. A Carrie Underwooddal közös Leave A Light On több mint 500 000 dollárt gyűjtött az AFSP számára, miközben az „Ego Trip” korszak négy #1 slágert és 1 milliárd globális streamet hozott.
  A „Wake Up Calling” január 28 tól mindenhol elérhető — és ha ez a dal bármit is jelez, akkor a Roach éra még messze nem ért véget.
  
  
  



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 programajánló: 
2026. április 17.
Electric Guitarlands: a Manowar, a UFO és a Dio gitárosa közös turnén érkezik Budapestre
2026. április 19.
Explozív élmény Budapesten – Solence EU/UK-turné
Új lemezzel tér vissza Budapestre a Solence – jön az Angels Calling turné
 a rovat legfrissebb cikkei: 
Friss, energikus, hatvanas éveket idéző dal: itt a The Gnomes új kislemeze
Az anti‑szerelmes dal, amely újraírja a Choir Boy világát
The Amity Affliction: érkezik a „House Of Cards”, itt a sötét és személyes „Heaven Sent”
I Am The Avalanche: gyászból, bátorságból és New York-i makacsságból született meg „The Horror Show”
LEVELS: metal, pop, drum’n’bass és a modern identitásválság egy lemezen
A zenekar, amely heti livestreamből arénákig jutott
A The Devil Wears Prada végre főszerepben - és hozza a haverokat is
Enter Shikari eltűnt, majd visszatért — és közben kiadott egy teljes albumot
 kiemelt 
Alvaro Soler a Barba Negrában mutatja be új albumát a magyar közönségnek
  
Alvaro Soler napjaink egyik legsikeresebb európai latin pop előadója

A 25 éves I Killed The Prom Queen 14 év után ismét Budapesten lép fel - Különleges vendég: Bridge To Solace
Fear Factory: ősszel Budapestre látogat az industrial metal brigád
Új lemezzel tér vissza Budapestre a Solence – jön az Angels Calling turné
A rock and roll új prófétája visszatér: Des Rocs az A38 Hajón
 friss hozzászólások 

Amanna legújabb dala a gyerekkori traumák feldolgozásáról – Hercegnő (1)
Darkest Hour (USA), Bridge To Solace, Suppression(USA), Wall Of Sleep, Casketgarden (1)
Az Arcturus Budapesten (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 grand magus    faithless    isis    dark oath    richie sambora    myles kennedy    youth violence    falcongate    redrum inc.    stone    kraanium    horibillies    begotten silence    death in vegas    honey rock klub    supernem    őz zsolt    ryan phillippe    another dawn comes    tűzzománc    trivium    dawn of destiny    phoenix    szesztay dávid    twilight of the gods - allstar bathory tribute  

Dongatto2
Copyright 2000-2026 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!